Fotogalerie parazitů v lidském těle

Paraziti, viry a baterie v našich tělech dokáží vyvolat:  nevysvětlitelné záněty, ospalost, vyčerpanost, kloubní potíže, nekonečné záněty dutin, zahlenění, bolesti hlavy. Z důvodu oslabé imunity dochází k masivnímu namnožení, které může po určitém čase skončit onkologickým nálezem.

Psychické problémy: je dokázáno, že ve vyjímečných případech dokáže parazit ovlivnit lidské myšlení až tak daleko, že osoba spáchá sebevraždu. To samé bylo vypozorováno v přírodě v hmyzí říši.

 

Motolice:

Motolicí se nakazíme od našich milovaných mazlíčků: koček, psů a koníků... Dále při koupání v rybnících, do kterých přitékají různé fekálie.

Nejčastěji diagnostikována: v játrech, slinivce, žlučníku, plicích, kloubech a mozku.

Koloběh a stádia motolic. Převzato z encyklopedie Wikipedie

 

 

Tasemnice:

Tasemnicí se nakazíme z nedostatečné tepelné úpravy masa, od našich domácích mazlíčků a při koupání v rybníce. Vajíčka tasemnic mohou být v trávě i na lesních plodech. Obranou proti nakažení je důkladné omytí rukou a plodin horkou vodou a mýdlem.

 

 

 

Škrkavka dětská (Ascaris lumbricoides)

Škrkavka dětská je častým problémem u našich dětí. Nakazíme se podobně jak u tasemnice.

  

 

 

Roup dětský:

Roupem se nakazíme, pokud sníme jeho vajíčka. Tento druh onemocnění se nejčastěji vyskytuje u dětí, které se snadno nakazí ve školkách a školách, kde si mnohdy zapomenou umýt ruce a přenášení vajíček má tak volnou cestu. Nakazit se samozřejmě může i dospělý člověk. Oplozená vajíčka způsobují nepříjemný pocit svědění, pálení uvnitř a kolem konečníku. Dítě se škrábe a na konečcích prstů mohou ulpět oplozená vajíčka. Neumyté ruce mohou být zdrojem opětné nákazy - autoinfekce. Vajíčka jsou velmi lehká a mohou být roznášena dokonce prouděním vzduchu a mouchami. Onemocnění se projevuje únavou, častými potřebami se vyprázdnit, bolestí břicha, průjmem, podrážděností a svěděním. Ve stolici se začínají objevovat nejen oplozená vajíčka, ale i dospělí roupi. Díky frekvenčí terapii dojde k odstranení roupů z těla. To ale neznamená, že je už nikdy nechytnete. Vše se odvíjí od Vaší hygieny.


 

 

 

Vlasovec mízní (Wuchereria bancrofti)

Vlasovcem se je možné nakazit exotické dovolené. Poslední dobou se množí případy, kdy vlasovce mají i evropané.

 


Většinu parazitů dokážeme na Sensitivu Imago 530 určit a následně bezbolestně odstranit.