Odstranění parazitů, plísní a težkých kovů z lidského těla

Naturopatie Říčany - okres Praha východ poskytuje rozsáhlou nabídku detekce škodlivin a nežádoucích organismů s následnou očistou. Provádíme hloubkové načtení stavu orgánů: načtení a odstranění parazitů z lidského těla. Odstranění roupů z těla. Zničení škrkavek, motolic, tasemnic atd. Dále načtení virů, bakterií, těžkých kovů a patogenů. K tomu používáme nejmodernější přístoj Sensitiv Imago 530, který byl oceněn prvním místem a zlatou medailí za nejlepší medicínský a diagnostický přístroj na mezinárodní konferenci v Plovdivu.

 

Plazmový generátor - zničení parazitů v lidském těle

Na selektivní odstranění parazitů z lidského těla: roupů, škrkavek, tasemnic a podobných nežádoucích organismů používáme přístroj - plazmový generátor RPZ-14, jehož průkopníkem byl významný vědec Dr. Raymond Ryfe. Ten zjistil, že paraziti a vše živé kolem nás, má své rezonanční frekvence. Každé zničení parazitů v lidském těle pro něj bylo krokem vpřed. Po důkladném a zdlouhavém výzkumu zjistil, že je možné frekvence upravit a tím organismus rozkmitat a bezbolestně zničit. Toto dokázal i Nikola Tesla, který se v průběhu svého života tímto způsobem zničení virů, baktéríí a parazitů sám léčil.

 

Stavy, které mohou detoxikaci doprovázet:

 • Během 30 dnů po plazmování nedoporučujeme absolvovat krevní testy – jejich výsledky by mohly být zkreslené. To bývá zapříčeněno tím, že se tělo  postupně zbavuje nečistot a snaží se vypořádat se zbytkem toxické zátěže, která ještě v lidském těle zůstala. Proto rozbíhá čistící pochody, což se může projevit právě v té části organismu, kde se nacházelo zánětlivé ložisko.
 • V průběhu detoxikačního procesu cca 3- 6 měsíců se můžete setkat s vykašláváním (většinou ráno) a samovolným čištěním nosních dutin.
 • Můžete se setkat s tmavou močí či drobným bodáním v různých částech těla. Obojí je důsledkem probíhajících čistících - detoxikačních procesů.
 • Vlivem čistících schopností organismu se také můžete setkat s nebolestivým průjmem a i s drobnou krátkodobou nevolností. Vše se dá minimalizovat vhodnou stravou a potravinovými doplňky nebo delší následnou frekvenční terapií na posílení orgánů a imunity.
 • U dětí může dojít ke krátkodobému efektu jako je podrážděnosti, únava či ospalost. Počítejte s tím, že v den frekvenční kompenzace můžete být velmi unaveni.

Při pronájmu generátoru je kapacita místnosti omezena na 4 dospělé + děti.

Pokud některý člen není momentálně nositelem patogenu a je přítomen plazmování, je toto působení pro něj zdravotně neškodné.

Doporučujeme objednávejte se mimo menstruační dny. Menstruace je pro tělo zátěž a přísun další zátěže Vás může zbytečně oslabit a více unavit. Vždy záleží jen na tom jak to cítíte pouze Vy.

Info. pro rodiny. Načtení a konzultace všech rodinných příslušníků může trvat i několik hodin. Doporučujeme si přinést svačinu a dostatek pití. V případě zájmu je k dispozici kuchyňka. Prosíme vždy si berte s sebou přezuvky. Z hygienických důvodů přezuvky nepůjčujeme.

 

 

 

      Otakar Zachař Říčany                                                  

 

Detoxikace chemikálií a težkých kovů

K detoxikaci je zapotřebí maximálně podpořit a vyčistit játra a celý zažívací trakt. K tomu používáme kombinace bylin. U detoxikace organismu nesmí chybět Aloe vera v čisté formě - gel, Chlorela, Ostropestřec a další podpůrné prostředky. Vše má své postupy a pravidla. Po hloubkové detoxikaci se tělo začne pozvolna regenerovat a klient se cítí o dost lépe.

 

 

Detoxikaci předchází důkladná analýza kovů a chemikálií na diagnostickém přístroji Sensitiv Imago 530

 

Před načtením je nutné:

 • Před načtením 2 hodiny nejezte, nepijte alkoholické nápoje a kávu. Pití čisté vody je možné.
 • Těsně před načtením je nutné sundat kovové předměty (šperky, hodinky, sponky, vypněte a odložte mob. telefon), mohly by způsobit nepřesnost ve vyhodnocení.
 • Po skončení dodržujte spíše klidový režim. Je nutné zvýšit příjem čisté vody, nesycené O2, neslazené (vynikající je teplá voda, levitovaná voda), případně bylinkové čaje neslazené. Zvýšené množství tekutin pomůže vyplavit toxické látky z odumírajících mikroorganismů.
 • Kapičky s bioinformací uchovávejte v lednici a dávkujte podle doporučení. Nakapejte na plastovou lžičku nebo přímo do úst - pod jazyk (alespoň 10 minut před jídlem nebo po něm), není třeba je zapíjet. Chraňte je před zdrojem elektromagnetického vlnění (mobil, mikrovlnná trouba, apod.), mohlo by dojít ke zrušení nahraných frekvencí. Kapičky neovlivňují léky které užíváte, ani bylinné preparáty, či potravinové doplňky.
 • Je možné, že po očistě dojde ke krátkodobému zhoršení Vašeho stavu, které je zapříčeněno toxíny z mrtvých tělíček virů, plísní a parazitů. Jedná se o přechodnou záležitost trvající pár dnů.
 • Snažte se dodržovat zásady zdravé výživy: jezte pohanka, rýži, ovesné vločky, čerstvou zeleninu, ovoce, přírodní šťávy, bíle maso, omezte mléčné výrobky, snižte na minimum cukry (hlavně bílý). Dále omezte bílé pečivo, vynechte nebezpečná umělá sladidla - jsou velmi nebezpečná, margariny, uzeniny, smažené a grilované pokrmy. Pijte čaje na povzbuzení jater - Ostropestřec. Vynikající na imunitu je Vilcacora - Kočičí dráp.
 • Pokud by došlo k výraznému zhoršení Vašeho stavu, kontaktujte Vašeho naturopatického poradce a nadále užívejte doporučené postupy v menších dávkách. Pokud byste je vysadili, či snížili dávky bez vědomí naturopatického poradce, činíte tak na základě svého vlastního rozhodnutí. Případnou změnu léků, či změnu léčebného postupu, vždy konzultujte se svým lékařem.

 

Možné reakce na plazmování

Při plazmování dochází k úhynu velkého množství parazitů z kterých se uvolňují toxické látky. Tělo musí pomocí detoxikačních orgánů (játra, ledviny) tyto látky odstranit -  vyplavit. Zcela logicky toto čištění nějaký čas trvá, není hned. U většiny klientů dochází při detoxikaci ke krátkodobému zhoršení jejich zdravotnímu stavu. Upozorňujeme, že tyto stavy jsou běžné a bez nich to nejde. Dostatečným pitím čisté zásadité vody tento proces urychlíme. Výborným odplavovacím nosičem je meloun a čerstvé okurky.

Nejčastějším projevem po plazmování je únava a horečka, která může trvat i několik dní. V případě likvidace - zničení většího množství střevních parazitů, může dojít až k částečné zácpě. Tuto neprůchodnost způsobují uhynulí parazité, kteří blokují střevo. U některých klientů se naopak může dostavit průjem. Po dobu 3-4 týdnů po plazmování a detoxikaci mohou být zhoršeny výsledky testů na cukrovku, ale i jaterní testy. Nejsou vyjímkou kožní projevy.

 

Na konci detoxikace - očista jater

Očista jater, žlučníku a žlučovodů není podmínkou.

Jak postupovat při jaterní očistě - podrobný návod zde: očista jater návod

Pozor: pokud detoxikaci přerušíte z důvodu, že se cítíte lépe, je velká pravděpodobnost, že se Vám problémy vrátí.


 

Hloubková detoxikace lidského těla za pomocí nejmodernějších a ověřených postupů. Odstranění parazitů z lidského těla. Pronájem plazmový generátor Praha východ Říčany. Díky nejmodernějšímu vybavení, dosahujeme výborných výsledků. Naturopatická poradna Praha - Říčany. Měření diagnostika Sensitiv Imago Praha