Určení příčiny nemocí

Nejčastější příčinou nemocí, únavy a bolesti kloubů jsou parazité a těžké kovy v těle. Jejich diagnostika se velmi opomíjí. Podle posledních výzkumů se těžké kovy našly i v pupečníkové krvi novorozenců, kde bylo nalezeno 270 toxických látek. Pokud máte tělo zaneřáděno těžkými kovy, je na prvním místě tělesná únava a snížená imunita. Na druhém místě kožní problémy. Na třetím místě autoimunitní reakce (lupus, roztroušená skleróza, alergie, těžké migrény, poruchy paměti a soustředění, třes končetin, psychické problémy a chronická únava). Přetížená játra nezvládají detoxikovat naše tělo a nastávají problémy zmiňované výše.

Paraziti v lidském těle

Máte pejska, kočičku, koně nebo jiné zvířátko? Pokud ano, určitě mu pravidelně dáváte antiparazitární tablety. Přenos parazitů do lidského těla je velmi jednoduchý. Stačí, že Vás pejsek nebo kočička olízne nebo si po mazlení špatně umyjete ruce a nákaza parazitem je pravděpodobná. Jsou země, kde se lidé pravidelně odparazitovávají. Je škoda, že v naší republice se toto neděje. Dokonce tablety na hubení parazitů v lékárně seženete pouze v omezené nabídce. Časy, kdy malé děti na roupy dostávaly narůžovělou tekutinu podávanou na lžičce, jsou minulostí. Náš přístroj Sensitiv imago 530 dokáže parazita v těle nalézt a dokonce určit druh. Následně pomocí biorezonance je parazit usmrcen. Po usmrcení většinou dojde k ústupu problému, který  parazit způsoboval. Není vyjímkou, že se na krátký čas stav zhorší. To je zapříčiněno smrtí parazita a uvolňování toxínů. Tyto příznaky za krátký čas pominou.

 

Kde je možné parazity diagnostikovat:

Parazit Vám zaleze téměř všude, kde bude mít klid a dostatek krmení. Při načtení na Sensitiv imago byli paraziti nalezeni převážně v zažívacím traktu. Jedná se především o roupy a škrkavky. U dalších pacientů šlo o motolice, které rády tráví svůj život na mozku, játrech, žlučníku. Jejich působení ve většině případů vyvolává vážné komplikace, které mohou vyvrcholit nádorem - rakovinou. Dalším parazitem, který Vás potrápí je krevnička - schistosoma, vlasovec - dirofilária. Pokud jezdíte na dovolenou do exotických krajin, je možné si nákazu přivodit velmi rychle. Náš oslabený imunitní systém není připraven se takovým parazitům ubránit. Netrvá dlouho a první příznaky se dostaví. Z počáku jde o únavu, ke které se přidávají symptomy spojené s konkrétním parazitem. Podobná zkušenost potkala i našeho herce Pavla Nového, který se s následky potýká dodnes..Pokud máte pocit, že Vám není po dovolené dobře, je možné nás kontaktovat. Okamžitě a hlavně přednostně Vás načteme a určíme konkrétního parazita. Následně doporučíme protiparazitickou kůru.

 

          Parazit v očním víčku                           Parazit Anisakis v čerstvém rybím mase

 

 

Přenos parazitů z fenky na štěňátka a následně na člověka.

Převážně se nakazíme škrkavkou, tasemnicí a motolicí.

Velmi nebezpečná a přenosná zvířecí nákaza je i Toxoplazmóza. Ohrožuje plod matky v prvním stádiu těhotenství. Pozor: Toxoplazmóza byla prokázána u všech kočkovitých šelem a jejich trusu, který se nachází téměř všude kolem nás. Pokud plánuje svědomitá maminka otěhotnět, je dobré si ověřit, zda tímto prvokem není momentálně nakažena. Pozor: Toxoplazmóza ovlivňuje lidské myšlení. Poslední výzkumy zde. Video toxoplazmoza mění naše myšlení. To samé dokáže mnoho lidských parazitů včetně motolic.

 

 

Těžké kovy a chemikálie

Lidé nemají tušení, že některé těžké kovy mají v těle již léta uložené a pomalu se hromadí. Naše těla jsou doslova jednou velkou popelnicí težkých kovů a chemikálíí. Příroda je natolik zničena, že kovy a chemikálie je možné nalézt téměř všude. Vstřebáváme je z vody, z potravin ze vzduchu. Většina chemikálií je karcinogení a velmi toxická. Je to smutné, ale úplně vyhnout se jim nelze. Zde pomůže očistná terapie.

 

Kdy nastává  problém:

Těžké kovy se přestávají vyplavovat u překyseleného organismu, při špatném pitném režimu, špatné funkce zažívacích orgánů a u lidí s nedostatkem pohybu. Výborným pomocníkem je saunování. S použitím speciálních bylin a sauny dosáhnete částečného vyplavení nečistot z těla.

Znečištění našich orgánů kovy je v dnešní době velmi závažné. Často naměříme vysoké hodnoty olova, kadmia, rtuti i amalgánu. Těžké kovy způsobují únavu, bolesti kloubů, bolesti hlavy a malátnost. Některé kovy mohou přispět k rakovinnému bujení. Proto je nutné se věnovat pravidelnému odkovení organismu. Odkovení je záležitostí 6-12 měsíců. Záleží na znečištění konkrétních orgánů. Diagnostika těžkých kovů se dá velmi přesně změřit naším přístrojem Sensitiv Imago.

 

Rostliny se z důvodu mrtvé půdy a nízké imunity nedokáží ubránit plísním a parazitům. Podobné to je i u lidí. Bereme antibiotika, prášky na bolest, mastičky na kožní problémy a naše přirozená imunita klesá. Celá planeta je nemocná!!!

Nevěříte? Tak věřte. Nedávno v TV: zde

 

Nalezení zátěže v těle

Nalezení parazitů, plísní, virů, nežádoučích baktérií, těžkých kovů v lidském těle provádíme pomocí čtěte více.

 

Naturopatická poradna Praha - Říčany diagnostika na Sensitiv Imago 530